Potisk netkaných textilií

Potisk Pervinu/Perlanu, ale i jiných netkaných textilií, patří k významným marketingovým nástrojům. Potisknuté netkané textilie se používají např. v nábytkářském průmyslu jako čalounění, k reklamním účelům na sportovištích, ke zneprůhlednění plotů na staveništích, hudebních festivalech, koncertech a k pobobnému širokému využití.

 

Ve zdravotnictví se potisk používá na propagaci různých léčiv, zdravotnických přípravků, nebo potisk logy distributora zdravotnických potřeb, výrobce léčiv, či konkrétního zdravotnického zařízení. Každý rok zaznamenáváme stále se zvyšující poptávku po tomto typu reklamy. Nejčastěji se pro zadavatele reklamy vyrábějí podložky a prostěradla pod pacienty na vyšetřovací stoly nebo na lůžková odděleních nemocnic. Potisknutý Pervin/Perlan balíme buďto klasicky (stejně jako nepotisknutý Pervin/Perlan) a zadavatel reklamy jej v rámci své běžné obchodní činnosti prodává zdravotnickým zařízením, nebo jej balíme do reklamní balíčků po 5, 10 nebo 20 ks, které obchodní zástupci disributorů nebo výrobců léčiv rozdávají zdravotnickému personálu jako tzv. všimné při jejich návštěvách. Natisknutou reklamu má pak pacient či personál zdravotnického zařízení stále na očích. Potisk odolá i běžnému vyprání v automatických pračkách. Veškeré používané materiály a barvy splňují nejpřísnější zdravotní normy. Potisknutý Pervin/Perlan má atest pro přímý styk s pokožkou.

 

Ukázky vybraných potisků najdete níže. Na požádání můžeme zaslat obrázky ve vysokém rozlišení, eventuelně poskytnout vzorky.

 

Potisk Potisk Potisk Potisk Potisk Potisk